Ningbo Weasion Machinery Co., Ltd. 2010 yılında kurulmuştur. Başlangıçta sac kaynak üretiminde uzmanlaşmış, paslanmaz çelik ve karbon çelik braketlerin üretiminde uzmanlaşmış bir şirkettik. Birkaç yıl süren hızlı gelişimden sonra, şirket işini genişletmeye devam etti ve tartım aksesuarları için çok sayıda üretim hattı kurdu. Şu anda, bağımsız olarak yük hücresi, tartı göstergesi, çeşitli tartı terazileri ve çeşitli Tartım aparatları üretme kabiliyetine sahibiz.

Şirket, 3000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve 10 yıldan fazla endüstri tecrübesine sahip 2 üst düzey mühendis, 5 yıldan fazla endüstri tecrübesine sahip 8 mühendis ve 40'tan fazla diğer atölye yöneticisi personeli dahil olmak üzere 50'den fazla çalışana sahiptir.
Ürün uygulaması

    Ürünlerimiz şu anda otoyol ithalatı ve ihracatı, fabrika montaj hatları, mutfaklar ve pastaneler gibi çeşitli yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sertifikamız


    Son birkaç yılda ISO9001: 2015 kalite yönetim sistemini de geçtik Kalitemiz daha fazla müşterinin güvenini kazandı


Üretim ekipmanı


    Üretim hattımızda farklı işleme ve test ekipmanları bulunmaktadır


Üretim Pazarı

    İş kapsamı Avrupa, Orta Doğu, Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Afrika ve diğer ülkeleri kapsar.

Servisimiz

    Ürün hizmetlerimiz, satış öncesi ürün fonksiyon parametrelerini, ödeme ve nakliye detaylarını vb. Sabırla açıklamayı içerir. Siparişinizi aldıktan sonra, personelimiz malların teslimine kadar olan süreç boyunca siparişin ilerleyişini ve kalitesini takip edecektir. Satış sonrası personelimiz de müşterileri daha sonra kullanım, kalite durumunu zamanında takip edecektir. Amacımız müşterilerimize çabalarımızla en tatmin edici satın alma deneyimini sunmak