RS232 Arabirimli Analog Tartım Göstergesi

RS232 Arabirimli Analog Tartım Göstergesi

RS232 arayüzlü Analog Tartım göstergesi Yüksek hassasiyetli analogdan dijitale dönüştürme teknolojisi ve özel yazılım anti-titreşim teknolojisi, AC ve DC ikili kullanım, elektronik platform ölçeği, elektronik platform ölçeği ve 1 ~ 4 sensör kullanan diğer statik tartım sistemi için uygundur, yüksek hassasiyetli A / D dönüşümü, 1 / 30000'e kadar okunabilirlik

Ürün ayrıntısı

1. RS232 arayüzlü Analog Tartım göstergesinin tanıtımı

Eskiden tartı aleti veya tartı ekranı kontrol aleti olarak kullanılan RS232 arayüzlü Analog Tartı göstergesi, tartım sensörünün sinyalini (veya ağırlık vericisi aracılığıyla) dijital ağırlık göstergesine dönüştüren ve ağırlığı saklayabilen, sayabilen ve yazdırabilen elektronik bir cihazdır. çeşitli tartım alanlarında kullanılabilen verilerdir. 2008 yılında yeni ulusal standart, tartı ekranı, tartı aleti ve gösterge kontrol aletini resmi olarak "tartı göstergesi" olarak adlandırmıştır.

2. RS232 arayüzlü Analog Tartım indikatörünün Parametresi (Spesifikasyon)

Parametre
Modeli A12e
A7D dönüştürme yöntemi Î £ -Î ”
A7D dönüştürme hızı 10 kez / sn
Maks. Alan sayısı A / D dönüştürme bitleri 20
Giriş sinyali aralığı -10mV ~ 15mV
Giriş duyarlılığı â ‰ ¥ 1μV / e
Yük hücresi uyarımı 5V DC; 1 â ‰ ¤ 150 mA
Maks. Alan sayısı yük hücresinin bağlantı numarası 4'ü 350Î ©
Yük hücresi bağlantı modu 6 tel
Doğrulanmış sayımlar 3000
Maks. Alan sayısı dış sayımlar 30000
Maks. Alan sayısı dahili çözünürlük 300000
Bölünme Opzionali 1/2/5/10/20/50
Görüntüle 6 bit LED, 6 durum göstergesi
İsteğe bağlı arayüzler RS232C
Geçiş mesafesi RS232Câ ‰ ¤30 mt
Güç kaynağı AC 187 ÷ 242V, 49 ÷ 51Hz; Batteria interna DC6V / 4AH

3. RS232 arayüzü ile Analog Tartım göstergesinin özelliği ve uygulaması

RS232 arayüzlü Analog Tartım göstergesi, güçlü bir işleve, uygun fiyata ve güçlü bir uygulanabilirliğe sahiptir. Genellikle küçük zemin kantarı, platform kantarı, kamyon kantarı ve diğer tartı aletlerinde kullanılır. Birçok ülkeye ihraç edilmiş ve birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

4.Ürün Detayları

RS232 arayüzlü Analog Tartım göstergesi, toleransı gözlemlemek ve analiz etmek için endüktif ağırlığı görüntülemek için dahili kodu çağırmak ve değiştirmek için uygundur, sistemin titreşim önleme yeteneğini geliştirmek için özel yazılım teknolojisi, Sıfır izleme aralığı, sıfır ayarı (güç Açık / manuel) aralığı, ayrı ayrı ayarlanabilir, Dijital filtrelemenin hızı, genliği ve kararlı süresi ayarlanabilir, Tartım ve sayma fonksiyonu ile (tek parça ağırlıkta kapanma koruması vardır) Çoklu arka ışık modları seçilebilir, düşük gerilim göstergesi ve koruma cihazı ile rastgele şarj edilir, Rastgele konfigürasyon 6V / 4AH bakım gerektirmeyen batarya


5. Ürün Yeterliliği

Firmamız tüm ürünlerin kalitesini garanti eden aşağıdaki sertifikalara sahiptir ve fabrikadan çıkmadan önce RS232 arayüzlü Analog Tartım indikatörü içermektedir.

6. Teslimat, Nakliye ve Servis

RS232 arayüzlü Analog Tartı göstergesinin üretim hattı, nitelikli ürünlerin kalitesini sağlamak için olgun üretim teknolojisine, deneyimli mühendislere, montajcılara, kalite denetçilerine sahiptir.


7. SSS

1ã € OEM kabul edilebilirse?

Evet tabi ki.

2ã € Ödeme süreniz nedir?

T / T, PayPal, L / C, Western Union

3ã € Minimum Sipariş Adedi nedir?

Standart ürünler için MOQ gereksinimi yoktur, ancak farklı özelleştirme gereksinimlerinize göre özel tip, farklı MOQ gereksinimlerine sahip olacağız.

4. Bir ticaret şirketi veya üretici misiniz?

Biz bir üreticiyiz.

5ã € Teslimat süreniz ne kadar?

Miktarınıza ve üretimimize göre, genellikle standart tip için yaklaşık 10 gün ve özelleştirilmiş tip için 30 gün.

Sıcak Etiketler: RS232 Arabirimli Analog Tartım Göstergesi, Çin, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan, Satın Al, Fabrika, Özelleştirilmiş, Toplu, Çin Malı, Ucuz, Düşük Fiyat, Fiyat, Fiyat Listesi, Teklif, CE, OIML, Kalite, Gelişmiş, Dayanıklı, Kolay -bakılabilir, En Son Satış, Bir Yıl Garanti, Şık, Süslü

göndermek soruşturma

ilgili ürünler