Tezgah Ölçeği

Ningbo Weasion profesyonel bir Tezgah Ölçeği üreticisidir.Firmamız Ningbo, Zhejiang eyaleti, Ningbo limanına yakın, benzersiz coğrafi avantajları ve rahat ulaşımıyla yer almaktadır. Ürünlerimiz şu anda yük hücresi, tartı ekranı, çeşitli tartı terazileri ve tartı aksesuarlarını içermektedir.

Deneyimli, yetenekli tasarım ve işleme ekibinden oluşan bir grupla 10 yıldan fazla bir süredir bu alandayız, şirket şu anda müşteri siparişlerini tamamlamak için verimli ve yüksek kalitede düzinelerce çeşitli işleme, test ekipmanına sahiptir.

Tezgah Kantarı, kol, destek parçaları ve bağlantı (bıçak, bıçak yatağı, kaldırma kulağı, askı halkası ve biyel gibi) kantarından oluşur. Bir kaldıraç, bir yük taşıma kolu ve bir kuvvet aktarım kolundan oluşur.Kol malzemesi genellikle dövme çeliktir ve büyük tartım kapasitesine sahip kantar (20 tondan fazla), yük taşıma kolu ve kuvvet aktarım kolu döküm çeliktir. Tezgah Ölçeğinin avantajı rahat okuma, güç kaynağına ihtiyaç duymaması, daha fazla ortamda kullanılabilir, kullanım süresi sınırı yoktur.

Firmamız ISO kalite belgesine sahiptir, ayrıca yakın gelecekte CE ve OIML sertifikası da yapacak, Tezgah Terazilerimiz güneydoğu Asya, Vietnam, Myanmar, Tayland, Endonezya, Malezya, İran dahil olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde ve ülkesinde satılmaktadır Türkiye, Orta Doğu'da Suudi Arabistan, Avrupa Rusya, Ukrayna, İngiltere, İtalya, İspanya, Güney Afrika, Cezayir, Afrika'da Mısır, Amerika Birleşik Devletleri, Kuzey Amerika'da Kanada, Brezilya, Arjantin, Şili, Kolombiya, Meksika vb. Güney Amerika'da.

Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olan Weasion'dan özelleştirilebilen Tezgah Ölçeği satın alın. Ürünlerimiz sadece CE ve OIML sertifikasyonunu geçmekle kalmayıp, aynı zamanda fiyat listeleri ve teklifler de sunmaktadır. Toptan satış yapmak istersem, bana hangi fiyatı vereceksin? Toptan miktarınız büyükse, size ucuz fiyat sağlayabiliriz. Gelişmiş ürünlerimiz şık ve şık tasarımlıdır. Ayrıca bir yıl garanti gibi iyi hizmet veriyoruz. Daha da önemlisi, ürünümüz dayanıklı ve bakımı kolay. Ayrıca toplu desteği de sağlıyoruz. Çin'de yapılan en son satan ve yüksek kaliteli Tezgah Ölçeği satın alacağınızdan emin olabilirsiniz. Fabrikamızı ziyaret etmek ve bizimle işbirliği yapmak için yurtiçi ve yurtdışından arkadaşlar ve müşteriler hoş geldiniz, umarım çift kazanabiliriz.