Bükme Kirişi Yük Hücresi

Ningbo Weasion profesyonel bir Bükme Kiriş Yük Hücresi üreticisidir.Firmamız Ningbo, Zhejiang eyaleti, Ningbo limanına yakın, benzersiz coğrafi avantajlar ve rahat ulaşım ile yer almaktadır. Ürünlerimiz şu anda yük hücresi, tartı ekranı, çeşitli tartı terazileri ve tartı aksesuarlarını içermektedir.

Deneyimli, yetenekli tasarım ve işleme ekibinden oluşan bir grupla 10 yıldan fazla bir süredir bu alandayız, şirket şu anda müşteri siparişlerini tamamlamak için verimli ve yüksek kalitede düzinelerce çeşitli işleme, test ekipmanına sahiptir.

Kiriş bükme yük hücresinin çalışma prensibi, yük hücresinin elastomerine yüklenen ağırlığın plastik deformasyona neden olmasıdır. Gerilim (pozitif ve negatif), elastomer üzerine monte edilen bir gerinim ölçer vasıtasıyla elektronik sinyale dönüştürülür. En basit eğimli kirişli yük hücresinde yalnızca bir gerinim ölçer bulunur Genel olarak, elastomer ve gerinim ölçer çeşitli şekillerde birleştirilir.

Firmamız ISO kalite belgesine sahiptir, ayrıca yakın gelecekte CE ve OIML sertifikası da yapacak, Bükme Kirişli Yük Hücrelerimiz güneydoğu Asya, Vietnam, myanmar, Tayland, Endonezya, Malezya dahil olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde ve ülkesinde satılmaktadır Orta Doğu'da İran, Türkiye, Suudi Arabistan, Avrupa Rusya, Ukrayna, İngiltere, İtalya, İspanya, Güney Afrika, Cezayir, Afrika'da Mısır, Amerika Birleşik Devletleri, Kuzey Amerika'da Kanada, Brezilya, Arjantin, Şili, Kolombiya, Meksika ve Güney Amerika'da da böyle devam ediyor.
Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olan Weasion'dan özelleştirilebilen Bükme Kirişi Yük Hücresi satın alın. Ürünlerimiz sadece CE ve OIML sertifikasyonunu geçmekle kalmayıp, aynı zamanda fiyat listeleri ve teklifler de sunmaktadır. Toptan satış yapmak istersem, bana hangi fiyatı vereceksin? Toptan miktarınız büyükse, size ucuz fiyat sağlayabiliriz. Gelişmiş ürünlerimiz şık ve şık tasarımlıdır. Ayrıca bir yıl garanti gibi iyi hizmet veriyoruz. Daha da önemlisi, ürünümüz dayanıklı ve bakımı kolay. Ayrıca toplu desteği de sağlıyoruz. Çin'de yapılan en son satan ve yüksek kaliteli Bükme Kirişi Yük Hücresi satın alacağınızdan emin olabilirsiniz. Fabrikamızı ziyaret etmek ve bizimle işbirliği yapmak için yurtiçi ve yurtdışından arkadaşlar ve müşteriler hoş geldiniz, umarım çift kazanabiliriz.