Dijital Paslanmaz Çelik Tartım Göstergesi

Dijital Paslanmaz Çelik Tartım Göstergesi

Dijital paslanmaz çelik tartı göstergesi Sıradan cihazlarla karşılaştırıldığında, paslanmaz çelik aletler daha iyi koruma performansına sahiptir, kırılması kolay değildir, iyi su geçirmezlik ve korozyon önleme etkisine sahiptir ve daha uzun hizmet ömrü vardır, Dijital sayaçlar daha hızlı yanıt süresine ve daha yüksek doğruluğa sahiptir

Ürün ayrıntısı

1. Dijital paslanmaz çelik tartı göstergesinin tanıtımı

Dijital paslanmaz çelik tartı göstergesi, tartılacak nesnenin kütlesini ve tartım durumunu elektronik bir tartı aletinde gösteren bir alettir. Tartım göstergesi, başlangıçta bir hata amplifikatörü, bir ters çevrilebilir motor, bir denge köprüsü, bir uyarma güç kaynağı, bir kadran ve bir ibre'den oluşan bir analog göstergeydi ve otomatik bir terazi elektronik potansiyometresi prensibine göre çalıştı. Yavaş tartım hızı, tek işlevi, düşük doğruluğu temelde ortadan kaldırılmıştır. Mevcut tartım göstergesi dijital ekran tipidir.

2. Dijital paslanmaz çelik tartı göstergesinin parametresi (Spesifikasyon)

Doğruluk derecesi OIML III
Giriş sinyali aralığı -30mv ~ 30mv
Minimum çözünürlük 0.3μV / D
Çözme gücü display50000, Dahili kod2000000
Besleme köprüsü voltajı 5V DC
Sıcaklık kullanımı -10â „ƒ -40â„ ƒ
nem â ‰ ¤% 85 bağıl nem
Sensör arayüzü 4 telli / 6 telli sistem isteğe bağlı
Sürücü yeteneği 1 ~ 5 adet 350Î © Analog sensör

3. Dijital paslanmaz çelik tartı göstergesinin özelliği ve uygulaması

Dijital paslanmaz çelik tartı göstergesinin performansı, ölçüm performansını, işlevi, çevresel uyarlanabilirliği, güvenliği ve güvenilirliği içerir. Evrensel dijital cihazla karşılaştırıldığında, dijital gösterge cihazının beş özelliği vardır: â ‘sensör uyarma güç kaynağı ile, kullanımı kolay; (2 ) oran tipi A / D dönüştürme ve frekans ikiye katlama teknolojisinin kullanılması, ölçüm performansının uzun vadeli kararlılığı iyidir; (3) Yazılım, titreşim, hava dengesi dalgalanması, malzeme düşmesi ve benzeri gibi tartım özelliklerini gerçekten simüle edebilir. , hızlı, doğru ve kararlı gösterme; (4) Makinede sıfır ayar, sıfır izleme, kalibrasyon, maksimum ölçek ve indeksleme konumu gibi parametrelerin ayar birimi değiştirilebilir ve güçlü çok yönlülüğe sahiptir; çeşitli harici ekipmanı, uygun sistem kontrolünü bağlayabilir

4.Ürün Detayları

Bu Dijital paslanmaz çelik tartı göstergesi, paslanmaz çelik dış yüzey, LED / LCD ekran, yüksek güvenilirlikli PLC ve kontrol cihazı donanımı olarak entegre çip ile donatılmıştır.


5. Ürün Yeterliliği

Firmamız, fabrikadan çıkmadan önce tüm ürünlerin kalitesini garanti eden Dijital paslanmaz çelik tartı göstergesini içeren aşağıdaki sertifikalara sahiptir.

6. Teslimat, Nakliye ve Servis

Dijital paslanmaz çelik tartı göstergesinin üretim hattı, nitelikli ürünlerin kalitesini sağlamak için olgun üretim teknolojisine, deneyimli mühendislere, montajcılara, kalite denetçilerine sahiptir.


7. SSS

1ã € OEM kabul edilebilirse?

Evet tabi ki.

2ã € Ödeme süreniz nedir?

T / T, PayPal, L / C, Western Union

3ã € Minimum Sipariş Adedi nedir?

Standart ürünler için MOQ gereksinimi yoktur, ancak farklı özelleştirme gereksinimlerinize göre özel tip, farklı MOQ gereksinimlerine sahip olacağız.

4. Bir ticaret şirketi veya üretici misiniz?

Biz bir üreticiyiz.

5ã € Teslimat süreniz ne kadar?

Miktarınıza ve üretimimize göre, genellikle standart tip için yaklaşık 10 gün ve özelleştirilmiş tip için 30 gün.

Sıcak Etiketler: Dijital Paslanmaz Çelik Tartı Göstergesi, Çin, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan, Satın Al, Fabrika, Özelleştirilmiş, Toplu, Çin Malı, Ucuz, Düşük Fiyat, Fiyat, Fiyat Listesi, Teklif, CE, OIML, Kalite, Gelişmiş, Dayanıklı, Kolay- bakımı yapılabilir, En Son Satış, Bir Yıl Garanti, Şık, Süslü

göndermek soruşturma

ilgili ürünler