Endüstriyel Teraziler Ağırlık Kirişi Yük Çubuğu U Ölçeği

Endüstriyel Teraziler Ağırlık Kirişi Yük Çubuğu U Ölçeği

Endüstriyel Teraziler Ağırlık kirişli yük çubuğu U Terazili Taşınabilir ve hareketli küçük merdaneler ile Hafif, taşınması kolay, kullanılmadığı zaman yan tarafına konulabilir, Tek katmanlı, çift katmanlı yapı, U şeklindeki zemin ölçeği, entegre paneli benimser Seiko kaynağı, uzun süreli kullanım, Yüzey, güçlü korozyon direncine sahip kumlama ve fırınlama verniği ile işlenir, Kullanılmadığında yer kaplamadan yan tarafına koyabilirsiniz.

Ürün ayrıntısı

1. Endüstriyel Terazilerin Tanıtımı Ağırlık Kiriş Yük Çubuğu U Ölçeği

Endüstriyel Teraziler Ağırlık kirişli yük çubuğu Çift katmanlı yapıya sahip U Ölçeği, tamamen çelik tartı platformu veya PD tipi dış çerçevenin dört köşesine ayar ayakları ekleyin, Yerleşik bağlantı kutusu, güzel ve cömert, U şeklindeki zemin ölçeği benimser Özel kesit çelik grubu kaynağı, ölçek gövdesinin yüksek mukavemeti ve tam garantili doğruluk, Yüzey, güçlü korozyon direncine sahip kumlama ve fırın verniği ile işlenir.

2. Endüstriyel Terazilerin Parametresi (Spesifikasyon) Ağırlık Kiriş Yük Çubuğu U Ölçeği

Değerlendirilmiş kapasite 500 ~ 2000 kg
Doğruluk sınıfı OIML â… ¢
Güç kaynağı AC110 / 220V 50 / 60Hz
DC4V / 4Ah kurşun asit batarya
Görüntüle Arka aydınlatmalı 6 basamaklı 20 mm LED veya 25 mm LCD
Çalışma sıcaklığı -10ºC ~ + 40ºC
Nem â ‰ ¤% 85 bağıl nem
Yapısı karbon çelik
Platform malzemesi karbon çelik
Platform boyutu 1260 * 1060 mm

3. Endüstriyel Terazilerin Özelliği ve Uygulaması Ağırlık Kirişi Yük Çubuğu U Ölçeği

Endüstriyel Teraziler Ağırlık kirişi yük çubuğu U Terazisi, yüksek doğruluk derecesine, hızlı mal tartımına, rahat nakliye, istikrarlı ve güvenilir çalışmaya sahiptir. Malları tartarken arabaları, forkliftleri ve forkliftleri taşımak için özel olarak tasarlanmış elektronik bir platform kantarıdır.

4.Ürün Detayları

Endüstriyel Teraziler Ağırlık kirişi yük çubuğu U Ölçek, farklı tartım ortamlarına göre farklı aralıklar seçilebilir. Ölçek çerçevesi esas olarak kaynaklı karbon çelik malzemeden yapılmıştır, ayrıca müşteri ihtiyaçlarına göre paslanmaz çelik malzeme seçebilir


5. Ürün Yeterliliği

Firmamız, tüm ürünlerin kalitesini garanti eden aşağıdaki sertifikalara sahiptir: Endüstriyel Teraziler Ağırlık kirişi yük çubuğu U Terazisi fabrikadan çıkmadan önce

6. Teslimat, Nakliye ve Servis

Endüstriyel Terazilerin üretim hattı Ağırlık kirişi yük çubuğu U Ölçek, nitelikli ürünlerin kalitesini sağlamak için olgun üretim teknolojisine, deneyimli mühendislere, montajcılara, kalite denetçilerine sahiptir.


7. SSS

1ã € OEM kabul edilebilirse?

Evet tabi ki.

2ã € Ödeme süreniz nedir?

T / T, PayPal, L / C, Western Union

3ã € Minimum Sipariş Adedi nedir?

Standart ürünler için MOQ gereksinimi yoktur, ancak farklı özelleştirme gereksinimlerinize göre özel tip, farklı MOQ gereksinimlerine sahip olacağız.

4. Bir ticaret şirketi veya üretici misiniz?

Biz bir üreticiyiz.

5ã € Teslimat süreniz ne kadar?

Miktarınıza ve üretimimize göre, genellikle standart tip için yaklaşık 10 gün ve özelleştirilmiş tip için 30 gün.

Sıcak Etiketler:

göndermek soruşturma

ilgili ürünler