Yük Hücresi

Ningbo Weasion profesyonel bir yük hücresi üreticisi ve tartı aletleri üreticisidir. Firmamız benzersiz coğrafi avantajları ve rahat ulaşım ile Ningbo limanına yakın Ningbo, Zhejiang eyaleti, yer almaktadır. Ürünlerimiz şu anda yük hücresi, tartı ekranı, çeşitli tartı terazileri ve tartı aksesuarlarını içermektedir. Deneyimli, yetenekli tasarım ve işleme ekibinden oluşan bir grupla 10 yıldan fazla bir süredir bu alandayız, şirket şu anda müşteri siparişlerini tamamlamak için verimli ve yüksek kalitede düzinelerce çeşitli işleme, test ekipmanına sahiptir.

Yük hücresi, tartı aletlerinde kullanılan bir kuvvet dönüştürücüsüdür. Ölçülen nesneye etki eden yerçekimini belirli bir orana göre ölçülebilir bir çıkış sinyaline dönüştürebilen direnç gerinim tipi tartım sensörü prensibi. dönüşümde kaldırma kuvveti Yük hücresinin performans göstergeleri esas olarak doğrusallık hatası, histerezis hatası, tekrarlanabilirlik hatası, sünme, sıfır sıcaklık karakteristikleri ve hassasiyet sıcaklık özelliklerini içerir.

Firmamız ISO kalite belgesine sahiptir, ayrıca yakın gelecekte CE ve OIML sertifikası da yapacak, Yük hücremiz güneydoğu Asya, Vietnam, Myanmar, Tayland, Endonezya, Malezya, İran dahil olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde ve ülkesinde satılmaktadır. Türkiye, Orta Doğu'da Suudi Arabistan, Avrupa Rusya, Ukrayna, İngiltere, İtalya, İspanya, Güney Afrika, Cezayir, Afrika'da Mısır, Amerika Birleşik Devletleri, Kuzey Amerika'da Kanada, Brezilya, Arjantin, Şili, Kolombiya, Meksika vb. Güney Amerika'da.
Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olan Weasion'dan özelleştirilebilen Yük Hücresi satın alın. Ürünlerimiz sadece CE ve OIML sertifikasyonunu geçmekle kalmayıp, aynı zamanda fiyat listeleri ve teklifler de sunmaktadır. Toptan satış yapmak istersem, bana hangi fiyatı vereceksin? Toptan miktarınız büyükse, size ucuz fiyat sağlayabiliriz. Gelişmiş ürünlerimiz şık ve şık tasarımlıdır. Ayrıca bir yıl garanti gibi iyi hizmet veriyoruz. Daha da önemlisi, ürünümüz dayanıklı ve bakımı kolay. Ayrıca toplu desteği de sağlıyoruz. Çin'de yapılan en son satan ve yüksek kaliteli Yük Hücresi satın alacağınızdan emin olabilirsiniz. Fabrikamızı ziyaret etmek ve bizimle işbirliği yapmak için yurtiçi ve yurtdışından arkadaşlar ve müşteriler hoş geldiniz, umarım çift kazanabiliriz.