Mekanik Tartım Kantarı Tezgah Kantarı

Mekanik Tartım Kantarı Tezgah Kantarı

Mekanik Tartım Terazisi Tezgah Terazisinin kendine özgü avantajları vardır. Pillere veya harici güç kaynaklarına ihtiyaçları yoktur. Gücün olmadığı ortamlarda kullanılabilirler ve pil kapasitesiyle sınırlandırılmaları gerekmez.

Ürün ayrıntısı

1.Mekanik Tartım Kantarı Tezgah Kantarı Tanıtımı

Mekanik Tartım Kantarı Tezgah Kantarı, kol, destek parçaları ve bağlantı (bıçak, bıçak yatağı, kaldırma kulağı, askı halkası ve bağlantı kolu gibi) kantarından oluşur.
Bir kaldıraç, bir yük taşıma kolu ve bir kuvvet aktarım kolundan oluşur.Kol malzemesi genellikle dövme çeliktir ve büyük tartım kapasitesine sahip kantar (20 tondan fazla), yük taşıma kolu ve kuvvet aktarım kolu döküm çeliktir.

2. Mekanik Tartım Kantarı Tezgah Ölçeği Parametresi (Spesifikasyon)

Öğe kapasite bölünme platform boyutu ağırlık
WS-100 100kg 50 gram 300x400 mm 23kg
WS-300 300kg 200 g 450x600 mm 62kg
WS-500 500kg 200 g 450x600 mm 64kg
WS-1000 1000kg 500 g 800x600 mm 120kg
WS-2000 2000kg 500 g 1200x1200 mm 240kg

3. Mekanik Tartım Kantarı Tezgah Kantarının Özelliği ve Uygulaması

Mekanik Tartım Kantarı Tezgah Kantarı, güç kaynağına ihtiyaç duymadığı için, esas olarak bazı gelişmekte olan ülkelerde kullanılmaktadır. Genellikle sebze pazarı, meyve pazarı, deniz ürünleri pazarı ve diğer yaşamlarda kullanılırlar.

4.Ürün Detayları

Mekanik Tartım Kantarı Tezgah Ölçeği, mekanik malzemelerden yapılmıştır, nispeten yüksek mukavemetlidir, nispeten yüksek ağırlık, basit kullanım, kullanımı kolay olabilir


5. Ürün Yeterliliği

Firmamız, tüm ürünlerin fabrikadan çıkmadan önce Mekanik Tartım Kantarı Tezgah Kantarı dahil kalitesini garanti eden aşağıdaki sertifikalara sahiptir.

6. Teslimat, Nakliye ve Servis

Mekanik Tartım Kantarı Tezgah Ölçeği üretim hattı, nitelikli ürünlerin kalitesini sağlamak için olgun üretim teknolojisine, deneyimli mühendislere, montajcılara, kalite denetçilerine sahiptir.


7. SSS

1ã € OEM kabul edilebilirse?

Evet tabi ki.

2ã € Ödeme süreniz nedir?

T / T, PayPal, L / C, Western Union

3ã € Minimum Sipariş Adedi nedir?

Standart ürünler için MOQ gereksinimi yoktur, ancak farklı özelleştirme gereksinimlerinize göre özel tip, farklı MOQ gereksinimlerine sahip olacağız.

4. Bir ticaret şirketi veya üretici misiniz?

Biz bir üreticiyiz.

5ã € Teslimat süreniz ne kadar?

Miktarınıza ve üretimimize göre, genellikle standart tip için yaklaşık 10 gün ve özelleştirilmiş tip için 30 gün.

Sıcak Etiketler: Mekanik Tartım Kantarı Tezgah Kantarı, Çin, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan, Satın Al, Fabrika, Özelleştirilmiş, Toplu, Çin Malı, Ucuz, Düşük Fiyat, Fiyat, Fiyat Listesi, Teklif, CE, OIML, Kalite, Gelişmiş, Dayanıklı, Kolay- bakımı yapılabilir, En Son Satış, Bir Yıl Garanti, Şık, Süslü

göndermek soruşturma

ilgili ürünler