Paslanmaz Çelik Rampa Zemin Kantarı

Paslanmaz Çelik Rampa Zemin Kantarı

Paslanmaz Çelik rampa Zemin Ölçeği, güçlü pas önleyici ve korozyon önleyici etkiye sahip paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. Her iki tarafta da malların itilmesini kolaylaştırmak için eğimler veya tartım için uygun olan çiftlik hayvanlarının yukarı çıkmasını sağlayan eğimler vardır. Makul fiyat ve iyi dayanıklılık ile müşterilerin ihtiyaçlarına göre uygun enstrümanı seçebilir.

Ürün ayrıntısı

1.Paslanmaz Çelik Rampa Zemin Ölçeğinin Tanıtımı

Paslanmaz Çelik rampa Zemin Kantarının ana malzemesi, ortak zemin kantarından farklıdır. Ortak zemin ölçeği karbon çelik malzeme kullanırken, bu paslanmaz çelik malzeme kullanır. Ayrıca her iki tarafta yükleme ve boşaltma için uygun eğimli yapı vardır ve yapı tasarımı daha makuldür.

2.Paslanmaz Çelik rampa Zemin Ölçeği Parametresi (Spesifikasyon)

Marka SİLAH Modeli WS1212
Tür Zemin Kantarları Ürün rengi Özelleştirilmiş
Yük Hücresi Zemic H8C-W2-C3 Güç kaynağı 100-240VAC / 50-60Hz; Şarj edilebilir Li-ion pil
Bölünme 500,1000 g Kapasite 1500,3000 kg
Plaka Malzemesi SUS304 Ekran tipi LCD ekran
Ev materyalleri SUS201 Garanti 1 YIL
Ödeme T / T veya L / C Sertifikasyon CE
Örnek Zaman (gün) Yaklaşık 15 gün ADEDI 1 parça
Liman Ningbo Garanti 1 YIL

3. Paslanmaz Çelik Rampa Zemin Ölçeğinin Özelliği ve Uygulaması

Paslanmaz Çelik rampa Zemin Kantarı esas olarak malları tartmak için kullanılır. Her iki taraftaki yapı malların yüklenmesi ve boşaltılması için uygun olduğundan, genellikle koyun, sığır, domuz ve pazardaki diğer yerlerin satışı gibi çiftlik hayvanlarının tartılmasında kullanılır. İhtiyaçlarınıza göre farklı kapasitelerde terazi yapabiliriz

4.Ürün Detayları

Mükemmel ölçek mukavemetine, yüksek hassasiyete sahip Paslanmaz Çelik rampa Zemin Terazisi, cihazı müşteri ihtiyaçlarına göre seçebilir


5. Ürün Yeterliliği

Firmamız, fabrikadan çıkmadan önce tüm ürünlerin kalitesini garanti eden Paslanmaz Çelik Rampa Zemin Kantarı dahil olmak üzere aşağıdaki sertifikalara sahiptir.

6. Teslimat, Nakliye ve Servis

Paslanmaz Çelik rampa Zemin Ölçeği üretim hattı, nitelikli ürünlerin kalitesini sağlamak için olgun üretim teknolojisine, deneyimli mühendislere, montajcılara, kalite denetçilerine sahiptir.


7. SSS

1ã € OEM kabul edilebilirse?

Evet tabi ki.

2ã € Ödeme süreniz nedir?

T / T, PayPal, L / C, Western Union

3ã € Minimum Sipariş Adedi nedir?

Standart ürünler için MOQ gereksinimi yoktur, ancak farklı özelleştirme gereksinimlerinize göre özel tip, farklı MOQ gereksinimlerine sahip olacağız.

4. Bir ticaret şirketi veya üretici misiniz?

Biz bir üreticiyiz.

5ã € Teslimat süreniz ne kadar?

Miktarınıza ve üretimimize göre, genellikle standart tip için yaklaşık 10 gün ve özelleştirilmiş tip için 30 gün.

Sıcak Etiketler: Paslanmaz Çelik Rampa Zemin Kantarı, Çin, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan, Satın Al, Fabrika, Özelleştirilmiş, Toplu, Çin Malı, Ucuz, Düşük Fiyat, Fiyat, Fiyat Listesi, Teklif, CE, OIML, Kalite, Gelişmiş, Dayanıklı, Kolay- bakımı yapılabilir, En Son Satış, Bir Yıl Garanti, Şık, Süslü

göndermek soruşturma

ilgili ürünler