Paslanmaz Çelik Gerilim Yük Hücresi

Paslanmaz Çelik Gerilim Yük Hücresi

Paslanmaz çelik Gerginlik Yük Hücresi Avantajları, kurulumu ve kullanımı kolaydır. Vinç terazileri, dozajlama terazileri ve makinede modifiye edilmiş teraziler gibi elektronik kuvvet ölçüm sistemleri için uygundur ve zorlu koşullar altında büyük ölçekli işler için daha uygundur.

Ürün ayrıntısı

1.Paslanmaz çelik Gerginlik Yük Hücresinin Tanıtımı

Paslanmaz çelik Gerilim Yük Hücresi, yük hücresi serisine ait olan direnç gerinim sensörü olarak da adlandırılır. Fiziksel sinyali ölçülebilir elektriksel sinyal çıkışına dönüştüren bir cihazdır. Kuvvet iletmek için iki gerilim aktarım parçası kullanır ve yapısı kuvvet hassasiyeti içerir. Cihaz ve iki çekme kuvveti aktarım parçası. Kuvvet duyarlı cihaz, piezoelektrik levhalar ve piezoelektrik levha contalar içerir. İkincisi, bir alt tabaka parçası ve bir kenar kuvveti iletim parçası içerir.

2.Paslanmaz çelik Gerginlik Yük Hücresinin Parametresi (Spesifikasyon)

Teknik parametre
Anma Yükü 5t, 6t, 7,5t, 10t, 8t, 12t, 18t, 20t
Duyarlılık 2.0000 ± 0.002mV / V
Toplam Hata ±% 0,05 F.S
Sürünme (30 dakika) ±% 0,02 F.S
Önerilen Uyarma Gerilimi 5V~12V (AC veya DC)
Maksimum Uyarma Gerilimi 15V (AC veya DC)
Sıfır bakiyesi ±% 1 F.S
Giriş Empedansı 380 ± 10Î ©
Çıkış empedansı 350 ± 5Î ©
İzolasyon Empedansı â ‰ ¥ 3000MÎ ©
Güvenli Aşırı Yük % 150 FS
Nihai Aşırı Yük % 200 FS
Çalışma Sıcaklık Aralığı (-30~ + 70) â „ƒ
Telafi Edilmiş Sıcaklık Aralığı (-20~ + 60) â „ƒ
Yük Üzerindeki Sıcaklık Etkisi ±% 0,02 F.S / 10â „ƒ
Sıfırda Sıcaklık Etkisi ±% 0,02 F.S / 10â „ƒ
İnşaat Alaşımlı çelik
Koruma Sınıfı IP67
Alıntı GB / T7551-2008 / OIML R60
Bağlantı Modu giriş +: Giriş +: Kırmızı
input-: Input-: Siyah
çıkış +: Çıkış +: Yeşil
çıktı-: Çıktı-: Beyaz

3. Paslanmaz Çelik Gerginlik Yük Hücresinin Özelliği ve Uygulaması

Paslanmaz çelik Gerginlik Yük Hücresi ve tam bir kaldırma makinesi oluşturmak için tek kirişli köprü veya portal vinçlerle birleştirilmiş çoğu yürüyen arabalarla donatılmış motorları, redüktörleri ve çelik tel halat tamburlarını entegre eden küçük kaldırma ekipmanı. , Depolama rıhtımları ve diğer yerler için gerekli kaldırma ekipmanı. Vincin kullanım sırasında farklı tonajlardaki ağır nesneleri kaldırması gerektiğinden, ağır nesnelerin kaldırılmasını gerçek zamanlı olarak izlemek, yargılarda bulunmak için mevcut çalışma koşullarını frenlemek ve bunlara karşılık gelen bir dizi gerilim sensörü sistemi ile donatılması gerekir. Sesli ve ışıklı talimatlar Normal kaldırma durumu, tam yük durumu, aşırı yük durumu vb.

4.Ürün Detayları

Paslanmaz çelikten yapılmış paslanmaz çelik Gerilim Yük Hücresi, yapısal mukavemet, korozyon ve pas önleme etkisi iyi, uygun maliyetli, büyük ölçekli kullanım için uygun


5. Ürün Yeterliliği

Firmamız ISO9001: 2015 kalite sistemini geçmiştir, Tüm ürünlerimiz titizlikle test edilmiştir Paslanmaz çelik Gerginlik Yük Hücresi ve kalitemiz tüm müşterilerimiz tarafından kabul edilmektedir.

6. Teslimat, Nakliye ve Servis

Ürünümüz Paslanmaz Çelik Gergi Yük Hücresi bir yıllık garanti süresine sahiptir, herhangi bir sorun yaşandığında firmamız ücretsiz olarak tamir edecektir.


7. SSS

1ã € OEM kabul edilebilirse?

Evet tabi ki.

2ã € Ödeme süreniz nedir?

T / T, PayPal, L / C, Western Union

3ã € Minimum Sipariş Adedi nedir?

Standart ürünler için MOQ gereksinimi yoktur, ancak farklı özelleştirme gereksinimlerinize göre özel tip, farklı MOQ gereksinimlerine sahip olacağız.

4. Bir ticaret şirketi veya üretici misiniz?

Biz bir üreticiyiz.

5ã € Teslimat süreniz ne kadar?

Miktarınıza ve üretimimize göre, genellikle standart tip için yaklaşık 10 gün ve özelleştirilmiş tip için 30 gün.

Sıcak Etiketler: Paslanmaz Çelik Germe Yük Hücresi, Çin, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan, Satın Al, Fabrika, Özelleştirilmiş, Toplu, Çin Malı, Ucuz, Düşük Fiyat, Fiyat, Fiyat Listesi, Teklif, CE, OIML, Kalite, Gelişmiş, Dayanıklı, Kolay- bakımı kolay

göndermek soruşturma

ilgili ürünler