Tartım Dijital Ekranlı Tekerlekli Sandalye Ölçeği

Tartım Dijital Ekranlı Tekerlekli Sandalye Ölçeği

Tartım dijital gösterge Tekerlekli Sandalye Ölçeği Her iki taraftaki kolçaklar, sırasıyla sabit noktalara kaldırılarak, hastaların girip çıkmalarına olanak sağlar. Özel itme kolu ve 4 3 "tekerlekler, tekerlekli sandalyeyi sorunsuz ve sessiz bir şekilde yerine hareket ettirebilir. Kantar gövdesi ve sabit arka tekerlekler, hastanın tartımının stabilitesini ve dengesini sağlar.Yaşlı, çocuk, güçsüz ve hareket edemeyen hastaların oturması ve tartılması için uygundur.

Ürün ayrıntısı

1. Tartılı Dijital Ekran Tekerlekli Sandalye Ölçeği Tanıtımı

Tartı dijital ekran Tekerlekli Sandalye Ölçeği, ekranı sezgisel ve net hale getirmek için parlak bir LED veya LCD ekrana sahiptir. Standart olarak bir baskı fonksiyonu ile donatılmıştır. Bir bilgisayara bağlanmak için standart bir RS232 arayüzü ile donatılmıştır. Tekerlekli sandalye kantarımızın ayrıca kendi yukarı ve aşağı eğim işlevi vardır.

2. Tartım Dijital Ekran Tekerlekli Sandalye Ölçeği Parametresi (Spesifikasyonu)

Tür Tartım dijital ekran Tekerlekli Sandalye Ölçeği
Kapasite 300kg-500kg
Bölünme 100 gram
Görüntüle Yüksek ışıklı LED / LCD
Platform Boyutu 1m * 1m / 0.8m * 0.8m
Doğruluk sınıfı Sınıf III
Malzeme Karbon çelik
Platform Kaymaz, Anti-geçirmez
Nazik eğim, tırabzan gibi daha fazla seçenek isteğinize göre.

3. Tartım Dijital Ekran Tekerlekli Sandalye Ölçeğinin Özelliği ve Uygulaması

Tartım dijital ekran Tekerlekli Sandalye Ölçeği, özellikle tıp endüstrisi için tasarlanmış bir üründür. Engelliler için modern ve sade bir görünüm tasarımına sahiptir. LCD / LED ekran AC ve DC çift amaçlı, yüksek kaliteli karbon çelik malzemeden üretilmiştir, parlak LED ekran, ekranı sezgisel, net ve parlak hale getirir, yazdırma işlevi, yukarı ve aşağı eğimli, tekerlekli sandalyenin açılıp kapanması için uygundur

4.Ürün Detayları

Tartım dijital ekran Tekerlekli Sandalye Ölçeği, karbon çeliğinden yapılmıştır ve her iki tarafta yüksek ışıklı LED / LCD ekranlı korkuluklara sahiptir, platform boyutu özelleştirilebilir


5. Ürün Yeterliliği

Şirketimiz, tüm ürünlerin kalitesini garanti eden aşağıdaki sertifikalara sahiptir, fabrikadan çıkmadan önce dijital ekranlı tekerlekli tartı tartısı içerir.

6. Teslimat, Nakliye ve Servis

Tartım dijital ekran Tekerlekli Sandalye Ölçeği üretim hattı, nitelikli ürünlerin kalitesini sağlamak için olgun üretim teknolojisine, deneyimli mühendislere, montajcılara, kalite denetçilerine sahiptir.


7. SSS

1ã € OEM kabul edilebilirse?

Evet tabi ki.

2ã € Ödeme süreniz nedir?

T / T, PayPal, L / C, Western Union

3ã € Minimum Sipariş Adedi nedir?

Standart ürünler için MOQ gereksinimi yoktur, ancak farklı özelleştirme gereksinimlerinize göre özel tip, farklı MOQ gereksinimlerine sahip olacağız.

4. Bir ticaret şirketi veya üretici misiniz?

Biz bir üreticiyiz.

5ã € Teslimat süreniz ne kadar?

Miktarınıza ve üretimimize göre, genellikle standart tip için yaklaşık 10 gün ve özelleştirilmiş tip için 30 gün.

Sıcak Etiketler:

göndermek soruşturma

ilgili ürünler