Tekerlekli Sandalye Ölçeği

Ningbo Weasion profesyonel bir Tekerlekli Sandalye Ölçeği üreticisidir.Firmamız Ningbo, Zhejiang eyaleti, Ningbo limanına yakın, benzersiz coğrafi avantajları ve rahat ulaşımıyla yer almaktadır. Ürünlerimiz şu anda yük hücresi, tartı ekranı, çeşitli tartı terazileri ve tartı aksesuarlarını içermektedir.

Deneyimli, yetenekli tasarım ve işleme ekibinden oluşan bir grupla 10 yıldan fazla bir süredir bu alandayız, şirket şu anda müşteri siparişlerini tamamlamak için verimli ve yüksek kalitede düzinelerce çeşitli işleme, test ekipmanına sahiptir.

Tekerlekli Sandalye Ölçeği, ekranı sezgisel ve net hale getirmek için parlak bir LED veya LCD ekrana sahiptir. Standart olarak bir baskı fonksiyonu ile donatılmıştır. Bir bilgisayara bağlanmak için standart bir RS232 arayüzü ile donatılmıştır. Tekerlekli sandalye ölçeğimizin de kendi yukarı ve aşağı eğim işlevi vardır. Her iki taraftaki kolçaklar, sırasıyla sabit noktalara kaldırılarak hastaların girip çıkmalarına olanak tanır. Özel itme kolu ve 4 3 "tekerlek, tekerlekli sandalyeyi yerine taşıyabilir Kantar gövdesinin yapısı ve sabit arka tekerlekler, hastanın tartımının stabilitesini ve stabilitesini sağlar.Yaşlı, çocuk, güçsüz ve hareket edemeyen hastaların oturup tartılması için uygundur.

Firmamız ISO kalite belgesine sahiptir, ayrıca yakın gelecekte CE ve OIML sertifikası da yapacak, Tekerlekli Sandalye Terazilerimiz güneydoğu Asya, Vietnam, myanmar, Tayland, Endonezya, Malezya, İran dahil olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde ve ülkesinde satılmaktadır Türkiye, Orta Doğu'da Suudi Arabistan, Avrupa Rusya, Ukrayna, İngiltere, İtalya, İspanya, Güney Afrika, Cezayir, Afrika'da Mısır, Amerika Birleşik Devletleri, Kuzey Amerika'da Kanada, Brezilya, Arjantin, Şili, Kolombiya, Meksika vb. Güney Amerika'da.
Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olan Weasion'dan özelleştirilebilen Tekerlekli Sandalye Ölçeği satın alın. Ürünlerimiz sadece CE ve OIML sertifikasyonunu geçmekle kalmayıp, aynı zamanda fiyat listeleri ve teklifler de sunmaktadır. Toptan satış yapmak istersem, bana hangi fiyatı vereceksin? Toptan miktarınız büyükse, size ucuz fiyat sağlayabiliriz. Gelişmiş ürünlerimiz şık ve şık tasarımlıdır. Ayrıca bir yıl garanti gibi iyi hizmet veriyoruz. Daha da önemlisi, ürünümüz dayanıklı ve bakımı kolay. Ayrıca toplu desteği de sağlıyoruz. Çin'de yapılan en son satan ve yüksek kaliteli Tekerlekli Sandalye Ölçeği satın alacağınızdan emin olabilirsiniz. Fabrikamızı ziyaret etmek ve bizimle işbirliği yapmak için yurtiçi ve yurtdışından arkadaşlar ve müşteriler hoş geldiniz, umarım çift kazanabiliriz.